-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Zestaw farma z traktorem
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
180668
74.72
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
6
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.555 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901811180668 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
W zestawie: traktor wym. 15 x 9 x 9 cm, przyczepa-cysterna, obora, dwie krowy, figurka rolnika, drzewo wys. 15 cm; funkcje: naciśnięcie przycisków na traktorze aktywuje dźwięki odpalania silnika, trąbienia i cofania, efekty świetlne.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
180668 |
| Rodzaj | Traktory Figurki Zestawy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Zasilanie | Bateria AG13 |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Długość | 15 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 42,5 x 15,8 x 17,5 cm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Wymagania wiekowe:
od 3 lat
- Οι μάρκες μας