-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Zestaw do pielęgnacji osobistej PG6030
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
8
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.587 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4008496725434 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Zestaw do pielęgnacji osobistej PG6030
PG 6030 to uniwersalny zestaw do pielęgnacji, marki Remington. Model ten posiada ostrza nie wymagające ostrzenia, z powłoką tytanową, która jest nakładana na ostrza, co czyni je bardziej wytrzymałymi i gwarantuje doskonały efekt strzyżenia.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Głowa Baki Nos Uszy Zarost |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 40 min |
| Liczba pozycji strzyżenia | 7 |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 1 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 20 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Ostrza | Powłoka tytanowa |
| Akcesoria w zestawie |
- 2 nakładki grzebieniowe o różnej długości strzyżenia 1-20 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
263 x 176 x 109 mm |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας