-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Zasilacz AK-PD-21 29V / 0.75A 21.75W do odkurzacza Tefal Air Force
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
11
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.158 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901720139245 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Zasilacz AK-PD-21 29V / 0.75A 21.75W do odkurzacza Tefal Air Force
Zasilacz Akyga AK-PD-21 to urządzenie stworzone z myślą o współpracy z bezprzewodowymi odkurzaczami Tefal. Jego kluczową zaletą jest zdolność do szybkiego i skutecznego ładowania, co czyni go doskonałą alternatywą dla oryginalnej ładowarki. Ponadto ładowarka do odkurzacza AK-PD-21 oferuje stabilne parametry zasilania (29 V / 0.75 A). Stanowią one idealnie dopasowanie do wymagań technicznych odkurzaczy Tefal Air Force.
Zasilacz do odkurzacza Tefal wyróżnia się 1.8-metrowym kablem, który zapewnia dużą swobodę podczas ładowania. Co więcej, ładowarka do odkurzacza bezprzewodowego AK-PD-21 została wyposażona w złącze o wymiarach 5.5x2.5 mm, które idealnie współgra z takimi modelami jak: Air Force 360, Air Force Flex 360, Air Force 360 All-in-one, Air Force 560 FLEX, Air Force 560, Air Force Flex 560, X-Pert Essential 360, Rowenta: RH9037, RH9051, RH9057, RH9059, RH9079, RH9086, RH9089, RH9474 oraz Tefal: TY7324, TY7329, TY9079, TY9256, TY9266, TY9282, TY9471, TY9472, TY9479, TY9490.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 21.75 W |
| Napięcie wyjściowe | 29 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 0.75 A |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Złącza | Wtyczka 5.5 x 2.5 |
| Pasuje do |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
74 x 35 x 92 mm |
| Waga | 117 g |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας