-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Zasilacz AK-PD-09 26V / 0.4A 10.4W do odkurzacza Hoover Freedom
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
13
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.167 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901720138354 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Zasilacz AK-PD-09 26V / 0.4A 10.4W do odkurzacza Hoover Freedom
Akyga AK-PD-09 to wytrzymała ładowarka do odkurzaczy bezprzewodowych Hoover. Została starannie zaprojektowana, aby zapewnić pełną kompatybilność i niezawodność. Dzięki niej zgubiony lub uszkodzony zasilacz, nie musi już stanowić przeszkody w utrzymaniu porządku. Po prostu podłącz ją do swojego odkurzacza, a już wkrótce będziesz gotowy do ponownego rozpoczęcia sprzątania. Co więcej, ładowarka AK-PD-09 jest łatwa w użyciu i zapewnia dokładnie taką samą jakość ładowania, jak oryginalny zasilacz. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w roli zamiennika dla odkurzaczy Hoover Freedom. Nie trać czasu na frustrujące poszukiwania zgubionego zasilacza i odzyskaj pełną wydajność swojego odkurzacza!
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 10.4 W |
| Napięcie wyjściowe | 26 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 0.4 A |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Złącza | Wtyczka 5.5 x 2.1 mm |
| Pasuje do |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
63 x 58 x 37 mm |
| Waga | 80 g |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας