-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator Toughfan 14 RGB 3pak, czarny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CL-F136-PL14SW-A
533.06
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
2
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.18 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4713227531061 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wentylator Toughfan 14 RGB 3pak
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Poziom hałasu | 30.7 dB |
| Wymiary |
140 x 140 x 25 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
3
- Οι μάρκες μας