-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Wentylator SickleFlow Edge 360 ARGB
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
20
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.65 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4719512147870 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Przedstawiamy SickleFlow Edge 360 ARGB, najnowszy dodatek do znanej serii SickleFlow. Ten najnowocześniejszy wentylator oferuje wszystkie cechy konstrukcyjne o wysokiej wydajności, których oczekujesz od linii produktów SickleFlow, teraz z dodatkowymi korzyściami dla jeszcze lepszych wrażeń. Powiększone łopatki wentylatora zwiększają moc chłodzenia, a pusta konstrukcja ramy zapewnia, że wentylator pozostaje lekki bez uszczerbku dla trwałości. Pojedynczy modułowy kabel do oświetlenia i zasilania usprawnia konfigurację, a dzięki zaledwie 4 śrubom instalacja jest dziecinnie prosta. Ciesz się konfigurowalnym adresowalnym oświetleniem RGB, w pełni sterowanym za pomocą naszego wewnętrznego oprogramowania MasterCTRL.
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690 obr./min |
| Przepływ powietrza | 190 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 38.5 dB |
| Wymiary |
361 x 122 x 26.5 mm |
| Waga | 460 g |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας