-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
MFX-B2DW-25NP2-R2
199.76
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.23 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4719512151945 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Seria SickleFlow firmy Cooler Master powraca i jest lepsza niż kiedykolwiek w zupełnie nowej SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition. Dzięki takim wyróżniającym się cechom jak ulepszone łopatki wentylatora, nowo zaprojektowana rama, zaktualizowany system łożysk dynamicznych pętli, SickleFlow Edge 120 zapewnia wydajność z zupełnie nowym Edge.
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690 obr./min |
| Przepływ powietrza | 70.7 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 32.8 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 168 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Οι μάρκες μας