-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator - Riing Quad 14 RGB TT Premium Ed Single no controller
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CL-F089-PL14SW-C
144.42
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
2
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.287 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4713227526845 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wentylator Riing Quad 14 RGB TT Premium Ed Single no controller
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 60.17 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Wymiary |
140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 238 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Οι μάρκες μας