-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator - Pure Duo 12 ARGB Sync Radiator Fan 2 Pak biały
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CL-F097-PL12SW-A
157.48
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
5
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.475 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4713227524162 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wentylator Pure Duo 12 ARGB Sync Radiator Fan 2-Pak biały
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 56.51 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Wymiary |
120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 336 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
2
- Οι μάρκες μας