-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator - Pure 20 (200mm, 800 RPM) BOX
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CL-F015-PL20BL-A
68.26
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
9
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.43 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4717964394620 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wentylator - Pure 20
Wentylator Pure 20 DC
Wentylator Thermaltake Pure 20 zapewnia niezawodną, stabilną pracę i wyjątkową wydajność. Dostępny jest w rozmiarze 200 mm. Wentylator Pure 20 zapewnia idealną równowagę między ciszą, stylem i wydajnością.
- Napięcie startowe: 9.0 V
- Napięcie znamionowe: 12 V
- Natężenie znamionowe: 0.2 A
- Moc wejściowa: 2.4 W
- Maksymalne ciśnienie powietrza: 0.996 mm-H2O
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 129.639 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 20 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 28.2 dB |
| Wymiary |
200 x 200 x 30 mm. |
| Waga | 304.4 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Οι μάρκες μας