-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator Mobius 120 Slim
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
MFZ-S2NN-25NPK-R1
220.36
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
23
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.164 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4719512147030 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 53.7 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 31.4 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 15 mm |
| Waga | 105 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Οι μάρκες μας