-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator Light Wings LX 120 mm PWM Reverse biały
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
BL133
92.19
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
10
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.17 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4260052192887 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wentylator Light Wings LX 120 mm PWM Reverse biały
Świetna wydajność i imponujące podświetlenie
Wentylator Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White wyróżnia się odwróconymi łopatkami i podświetlanym wirnikiem, co zapewnia doskonałą wydajność i podświetlenie.
- 7 zoptymalizowanych i odwróconych łopatek wentylatora o idealnym kącie dla niezwykłego ciśnienia powietrza
- Wentylatory z odwróconymi łopatkami są idealne jako boczne lub dolne wloty powietrza
- Podświetlany rotor i matowe łopatki wentylatora zapewniają niepowtarzalne efekty świetlne, które wizualnie podkreślą każdy system PC
- Wiele kolorów i trybów dla indywidualnego wyglądu dzięki 16 diodom LED
- Przewód ARGB z opcją łączenia łańcuchowego
- Niskie obroty rozruchowe zapewniają bardzo cichą pracę
- Łożysko rifle o długiej żywotności zapewnia żywotność 60.000 godzin pracy
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 48.8 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 28.5 dB |
| Akcesoria w zestawie |
4 x Śruba |
| Wymiary |
120 x 120 x 25 mm |
| Video | |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Οι μάρκες μας