-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator F120 RGB 120mm czarny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
RF-R12SF-B1
137.52
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
4
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.242 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5060301699872 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wentylator NZXT F120 RGB 120MM Czarny
Wentylatory F120 RGB zapewniają połączenie eleganckiego wyglądu wraz w z efektywną wydajnością chłodzenia. Dodatkowo urządzenia wyróżnia się wysokim przepływem powietrza. Sterowanie wentylatorami i efekty świetlne są kompatybilne z NZXT CAM.
Najważniejsze cechy
- Zaprojektowany, aby olśniewać żywymi efektami świetlnymi RGB
- Dostosuj oświetlenie RGB za pomocą NZXT CAM
- Konstrukcja ramy z antywibracyjnymi gumowymi narożnikami tłumi hałas
- Opatentowane łożysko Fluid Dynamic zapewnia żywotność 60 000 godzin
- Wentylator PWM dla zoptymalizowanych ustawień chłodzenia
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 50.18 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 27.5 dB |
| Wymiary |
120 x 26 x 120 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Οι μάρκες μας