-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Wentylator Aspect 12 RGB PWM biały
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
FD-F-AS1-1209
72.80
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
5
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.18 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 7340172704010 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 56 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 33.2 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 135 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Οι μάρκες μας