-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Wentylator Aspect 12 RGB PWM Black Frame 120 mm
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
9
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.2 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 7340172703327 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wentylator Fractal Design Aspect 12 RGB PWM Black
Opierając się na podstawowej funkcjonalności popularnych na rynku, takich jak Dynamic i Prisma, seria Aspect wprowadza ekscytującą nową estetykę do gamy fanów Fractal. Godne uwagi cechy to aerodynamiczne rozpórki stojana zmniejszające turbulencje, technologia Trip Wire zwiększająca wydajność ostrza, łożyska karabinowe i wbudowane wsparcie łańcucha w celu uproszczenia zarządzania kablami.
- Mniejsze turbulencje dzięki aerodynamicznym rozpórkom stojana
- 6 indywidualnie adresowalnych diod LED RGB montowanych w koncentratorze
- Sterowanie PWM z szerokim zakresem prędkości obrotowej
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 56 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 10 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 135 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας