-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Waga łazienkowa BF720
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
8
Τεμ.
|
| Βάρος: | 2.03 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4211125749385 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
BF 720 Waga diagnostyczna
- Przesyłanie wyników pomiarów przez Bluetooth do aplikacji "beurer HealthManager Pro" i monitorowanie parametrów zdrowotnych
- 3 przyciski dotykowe: Możliwość ustawień także bez aplikacji
- Duża nośność do maks. 180 kg
Waga do analizy ciała z obliczeniem BMI i połączeniem z aplikacją - do 180 kg
Waga BF 720 firmy Beurer zapewnia jeszcze większą elastyczność w analizie ciała. Ustawienia wagi można wygodnie wprowadzić za pomocą aplikacji "beurer HealthManager Pro" i zapisywać w niej wyniki pomiarów. Jeśli nie dysponujesz w danej chwili smartfonem, możesz po prostu użyć przycisków na wadze do jej obsługi. Dane ciała są przechowywane w jednym z 8 profili użytkownika wagi cyfrowej, które na życzenie można później przesłać do aplikacji.
- Przesyłanie wyników pomiarów przez Bluetooth do aplikacji "beurer HealthManager Pro" i monitorowanie parametrów zdrowotnych
- 3 przyciski dotykowe: Możliwość ustawień także bez aplikacji
- Duża nośność do maks. 180 kg
- Odwrócony czarny wyświetlacz
- Wąskie elektrody ze stali nierdzewnej
- Powierzchnia ważenia z mocnego szkła bezpiecznego o grubości 6 mm
- Bezpłatna aplikacja "beurer HealthManager Pro"
- Praktyczna funkcja automatycznego włączania: wejdź i rozpocznij
- Wskaźnik przeciążenia w przypadku przekroczenia maksymalnej nośności
- Praktyczna funkcja automatycznego wyłączania
| Informacje o produkcie | |
| Obciążenie (maks.) | 180 kg |
| Dokładność pomiaru | 100 g |
| Jednostki miar | kg lb st. |
| Pomiar | Masa ciała Tkanka tłuszczowa Zawartość wody Tkanka mięśniowa Tkanka kostna Wartość BMI Zapotrzebowanie kaloryczne |
| Liczba użytkowników | 8 |
| Pamięć pomiarów | 30 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary wyświetlacza |
7,9 x 5,2 cm |
| Wymiary |
30 x 30 x 2.5 cm |
| Waga | 1.62 kg |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας