-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Uchwyt ścienny na głośnik x2 Sonos ERA MC-495 max 5kg
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
20
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.931 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5902211136279 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
2x Uchwyt ścienny na głośnik Sonos ERA 100 300
Uchwyt ścienny na głośnik Sonos Maclean, Sonos Era 100 & 300, MC-495 2 sztuki
Zaprezentuj swoje głośniki Sonos ERA 100 lub 300 w stylowy i funkcjonalny sposób dzięki uchwytom ściennym Maclean MC-495. Te uchwyty do Sonos ERA 100 i 300 są nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale również niezwykle praktyczne, umożliwiając regulację obrotu i nachylenia głośników, co pozwala na optymalne ustawienie dźwięku.
Uchwyty Maclean MC-495 są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zamontować głośniki Sonos ERA 100 lub 300 na ścianie. Dzięki temu można zaoszczędzić miejsce i uniknąć problemów z wibracjami, które mogą wystąpić przy umiejscowieniu głośników na meblach. Uchwyty zapewniają stabilność i estetyczny wygląd, a także umożliwiają łatwą regulację położenia głośników w zakresie 30 stopni w górę i w dół, 30 stopni w lewo i prawo oraz obrotu o 360°.
| Informacje o produkcie | |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Głośniki Telewizory Tablice |
| Obciążenie (maks.) | 5 kg |
| Pasuje do |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 96 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Długość | 184 mm |
| Pozostałe parametry |
|
- Οι μάρκες μας