-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Trymer higieniczny Nano Series NE3850
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
Nano Series NE3850
182.25
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.21 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4008496881864 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Trymer higieniczny Nano Series NE3850
Trymer do nosa i uszu Nano Series to doskonałe narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. Antybakteryjna obudowa oraz system Active BladeClean zapewniają higieniczne, łatwe utrzymanie urządzenia, aktywnie zapobiegając nagromadzaniu się bakterii, dzięki czemu bez stresu możesz skupić się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Nos Uszy |
| Zasilanie | Baterie |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 1 mm |
| Maks. długość strzyżenia (zarost) | 5 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
Baterie |
| Kolor | Czarny Niebieski |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Stosowanie na mokro:
Tak
Stosowanie na sucho:
Tak
- Οι μάρκες μας