-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Trymer do zarostu 05606-508
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
05606-508
182.25
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
18
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.05 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 043917002729 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Maszynka do brody na baterie
- Zestaw precyzyjnych nietępiących się ostrzy
- Trymer na baterie - idealny do podróży
- 4 końcówki z grzebykami do brody i zarostu
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Zarost |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0.7 mm |
| Maks. długość strzyżenia (zarost) | 12 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Szerokość ostrza | 30 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Stosowanie na mokro:
Nie
Stosowanie na sucho:
Tak
- Οι μάρκες μας