-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Trymer do strzyżenia psów 09962-0470
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
09962-0470
71.40
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.144 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4015110033042 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Pocket Pro Battery Trimmer
- Superkompaktowy trymer akumulatorowy z samooostrzającym się, precyzyjnie szlifowanym ostrzem tnącym
- Idealny dla nerwowych zwierząt, ponieważ można go ukryć w dłoni
- W zestawie dwie nasadki grzebieniowe (3 i 4,5 mm)
- Bezprzewodowy
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Całe ciało |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 0.7 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Ostrza | Samoostrzące |
| Szerokość ostrza | 28 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
165 x 83 x 40 mm |
| Waga | 0.145 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Min. długość strzyżenia (włosy):
0.7 mm
Stosowanie na mokro:
Nie
Stosowanie na sucho:
Tak
- Οι μάρκες μας