-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Trymer Extreme Grip Advance 9893-0460
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
9893-0460
227.55
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
4
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.4 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5996415036800 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
EXTREME GRIP ADVANCED TRYMER WIELOFUNKCYJNY
- Wyjątkowa wydajność za każdym razem: Mocny silnik i precyzyjne, stalowe ostrze zapewniają doskonałe rezultat.
- Solidny, antypoślizgowy uchwyt: Wygodny, wytrzymały, silikonowy uchwyt dla pełnej kontroli użytkowania.
- Wielofunkcyjne końcówki: 4 wymienne końcówki do kompleksowej pielęgnacji ciała.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Całe ciało |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 240 min |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 0.5 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 25 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Ostrza | Stal nierdzewna |
| Szerokość ostrza | 30 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Min. długość strzyżenia (włosy):
0.5 mm
Maks. długość strzyżenia (włosy):
25 mm
Stosowanie na mokro:
Nie
Stosowanie na sucho:
Tak
- Οι μάρκες μας