-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Termometr bezdotykowy FT65
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
FT65
130.96
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
2
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.18 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4211125795146 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Termometr bezdotykowy FT65
Termometr wielofunkcyjny pomiar temperatury na powierzchni ciała, w uchu i na czole
Wszechstronny pod każdym względem! Oprócz pomiarów w uchu i na czole, termometr może również określać temperaturę powierzchni. Alarm informujący o podwyższonej temperaturze oraz wskaźnik daty i godziny to idealne uzupełnienie łatwego i wygodnego pomiaru.
- Pomiar w kilka sekund
- Pomiar temperatury w uchu
- Pomiar temperatury na czole
- Określanie temperatury powierzchni, przedmiotów i cieczy
- Sygnał dźwiękowy po zakończeniu pomiaru
- 10 miejsc w pamięci dla wartości temperatury ciała z datą i godziną
- Wyświetlanie temperatury w °C i °F
- Wyrób medyczny
- Technologia pomiaru w podczerwieni
- Wskaźnik gorączki z 2-kolorową diodą LED: do 37,9°C = zielony, od 38,0°C = czerwony
| Informacje o produkcie | |
| Metoda pomiaru | Bezdotykowy |
| Jednostki miar | st. C st. F |
| Zakres pomiaru |
|
| Dokładność pomiaru | 0.2 °C |
| Pamięć pomiarów | 10 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Zasilanie | Baterie |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
Rozmiar wyświetlacza 3,8 x 1,4 cm |
| Waga | 0.09 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
- Οι μάρκες μας