-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Suszarko-lokówka AS420E
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
BRAS420E
199.88
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
11
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.6 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 3030050188950 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Suszarko-lokówka AS420E
- IONTEC dla wygładzenia włosów
- Szczotka termiczna
- Zdejmowany filtr
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 1000 W |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Jonizacja | Tak |
| Obrotowy przewód | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 1.95 m |
| Akcesoria w zestawie |
2 x Nasadka wymienna |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
1.95 m
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Liczba ustawień temperatury:
3
- Οι μάρκες μας