-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Suszarka do włosów z dyfuzorem DC2100W HD210E
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
BRHD210E
148.83
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
22
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.993 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 3030050188998 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Suszarka do włosów z dyfuzorem DC2100W HD210E
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 2100 W |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Jonizacja | Nie |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 195 cm |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
195 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Liczba ustawień temperatury:
3
Dyfuzor:
Nie
- Οι μάρκες μας