-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Suszarka do włosów z dyfuzorem 1800W HD155E
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
BRHD155E
126.94
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.92 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 3030050197587 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Suszarka do włosów z dyfuzorem 1800W HD155E
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 1800 W |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Jonizacja | Nie |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Tak |
| Składany uchwyt | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 180 cm |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
180 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Liczba ustawień temperatury:
3
Dyfuzor:
Tak
- Οι μάρκες μας