-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Suszarka do włosów D1500 On The Go
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
D1500
79.70
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
9
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.81 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4008496877461 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 2000 W |
| Liczba ustawień temperatury | 2 |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 |
| Jonizacja | Nie |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 m |
| Kolor | Czarny Morski |
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
1.8 m
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Liczba ustawień temperatury:
2
Dyfuzor:
Tak
- Οι μάρκες μας