-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Suszarka do włosów BLDC 2000W MR-232
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
6
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.665 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4820268322524 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Suszarka do włosów Maestro MR-232 to niezawodne i wydajne urządzenie, które zapewni szybkie i skuteczne suszenie oraz stylizację włosów. Dzięki mocy 2000 W i wysokoobrotowemu silnikowi BLDC osiąga imponującą prędkość obrotową 110 000 obr./min, gwarantując szybkie rezultaty.
Wyposażona w 2 prędkości nawiewu oraz 3 ustawienia temperatury, umożliwia precyzyjne dostosowanie pracy do indywidualnych potrzeb. Funkcja zimnego nadmuchu pozwala na utrwalenie fryzury i dodanie jej blasku. Prędkość powietrza sięga 18 m/s, co zapewnia skuteczne suszenie nawet grubych i długich włosów.
Przyjemna w dotyku, pokryta powłoką soft touch, jest wygodna w użytkowaniu. Składana rączka ułatwia przechowywanie i transport, natomiast długi przewód o długości 1,75 m zapewnia dużą swobodę ruchu podczas suszenia. W zestawie znajduje się także koncentrator na magnes, który umożliwia precyzyjną stylizację.
Niewielkie wymiary 22 x 18,5 x 7,2 cm oraz lekka konstrukcja sprawiają, że suszarka jest wygodna w codziennym użytkowaniu.
Maestro MR-232 to idealny wybór dla osób ceniących sobie efektywność, komfort i nowoczesne rozwiązania w codziennej pielęgnacji włosów.
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 2000 W |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Tryb Turbo | Tak |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Składany uchwyt | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 175 cm |
| Kolor | Pudrowy róż |
| Wymiary |
22 x 18.5 x 7.2 cm |
| Waga | 0.75 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας