-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Suszarka do włosów 2200W MR-217
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
11
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.575 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4897144675715 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Suszarka do włosów Maestro MR-217 to niezawodne urządzenie o mocy 2200 W, które zapewni szybkie i skuteczne suszenie oraz stylizację włosów.
Wyposażona w silnik DC, gwarantuje trwałość i cichą pracę. W zestawie znajduje się koncentrator, umożliwiający precyzyjne ukierunkowanie strumienia powietrza, co jest idealne podczas tworzenia różnych fryzur.
Suszarka oferuje 2 prędkości nawiewu powietrza, pozwalając na dostosowanie intensywności suszenia do potrzeb.
Dodatkowo, funkcja zimnego nadmuchu umożliwia zamknięcie łusek włosa, zapewniając długotrwały efekt i zdrowy wygląd fryzury.
Uchwyt do zawieszenia oraz długość przewodu zasialającego 1,75 m sprawiają, że urządzenie jest wygodne w użytkowaniu i łatwo dostępne podczas codziennej stylizacji.
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 2200 W |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Jonizacja | Nie |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 175 cm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.55 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας