-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Smartwatch Watch 2 czarny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
53602
731.55
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.26 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 6941812764350 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Smartwatch Watch 2 czarny
Elegancki smartwatch o smukłym designie z procesorem Qualcomm Snapdragon W5+, wyświetlaczem AMOLED 1,43" z funkcją AOD, obsługą Wear OS i MIUI Watch oraz monitorowaniem tętna, poziomu saturacji i jakości snu dzięki precyzyjnym czujnikom.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Procesor |
Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1 |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria |
495 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 65 h |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth WiFi |
| Koperta | 47 x 45,9 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
47 x 45,9 x 11,8 mm |
| Waga | 36.8 g |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu:
1,43''
Rozdzielczość:
466 x 466
Aparat fotograficzny:
Nie
- Οι μάρκες μας