-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Smartwatch Redmi Watch 5 szary
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
59680
Εξαντλημένα
668.40
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.18 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 6941812725115 |
Smartwatch Redmi Watch 5 szary
Smartwatch z 2.07" ekranem AMOLED, funkcją połączeń Bluetooth i 150+ trybami sportowymi. Oferuje monitoring zdrowia, GPS i czas pracy na baterii do 24 dni - idealny dla aktywnych użytkowników.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Przekątna ekranu | 2,07" |
| Rozdzielczość | 432 x 514 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria |
550 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 24 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 47,5 x 41,1 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
47,5 x 41,1 x 11,3 mm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu:
2,07"
Rozdzielczość:
432 x 514
Aparat fotograficzny:
Nie
- Οι μάρκες μας