-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Smartwatch Redmi Watch 5 Lite złoty
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
57767
288.04
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.12 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 6941812791554 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Smartwatch Redmi Watch 5 Lite złoty
Elegancki smartwatch z 1,96" wyświetlaczem AMOLED. Dzięki wodoodporności 5 ATM, 150+ trybom sportowym, śledzeniu aktywności oraz połączeniom Bluetooth i GNSS, jest doskonałym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Przekątna ekranu | 1,96" |
| Rozdzielczość | 410 x 502 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria |
470 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 48,2 x 39,3 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Złoty |
| Wymiary |
48,2 x 39,3 x 10,6 mm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu:
1,96"
Rozdzielczość:
410 x 502
Aparat fotograficzny:
Nie
- Οι μάρκες μας