-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Smartwatch FW110 Titan Chronos Srebrny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
MAXCOMFW110SILVER
464.94
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
13
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.395 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5908235978178 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wytrzymałość, technologia i styl bez kompromisów
Postaw na zegarek, który nie zna ograniczeń. Maxcom FW110 Titan Chronos to smartwatch dla osób, które cenią sobie niezawodność i wyjątkowy design. Przekonaj się, jak technologia łączy się z militarną wytrzymałością, oferując sprzęt, na którym możesz polegać w każdej sytuacji.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android iOS |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Procesor |
ATS3085L |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria |
450 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 48 mm |
| Akcesoria w zestawie |
Pasek: 1×Silikon, 1×stal nierdzewna premium, 22 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary |
54×50×14.4 mm |
| Waga | 75 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu:
1,43''
Rozdzielczość:
466 x 466
Aparat fotograficzny:
Nie
- Οι μάρκες μας