-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Smartwatch FW100 Titan Valkiria Biały
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
MAXCOMFW100WITE
311.06
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
4
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.205 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5908235977966 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Smartwatch Titan Valkiria został stworzony z myślą o kobietach, które nie boją się sięgać po swoje. Ten zaawansowany zegarek inspiruje do odkrywania nowych możliwości eksplorowania, czerpania radości z wolnego czasu i chwil tylko dla siebie.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android iOS |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 360 x 360 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Procesor |
RTL8763EWE VP |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | Brak |
| Funkcje |
|
| Bateria |
300 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 34 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
48×45.3×13.2 mm |
| Waga | 29 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu:
1,3"
Rozdzielczość:
360 x 360
Aparat fotograficzny:
Nie
- Οι μάρκες μας