-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Smartwatch EW05 złoty
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
EW05GOLDD
272.17
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
4
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.245 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5905913006123 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
- Ekran HD AMOLED w kolorze
- Smukła konstrukcja
- Tryby wielu sportów
- Połączenia głosowe
- Zarządzanie zdrowiem
- Długi czas pracy baterii
- Bogate w funkcje aplikacje
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | Brak |
| Funkcje |
|
| Bateria |
200 mAh |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 45 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Złoty |
| Wymiary |
45.5 × 45.5 × 6.8 mm |
| Waga | 55 g |
| Pozostałe parametry |
Aplikacja: DaFit |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu:
1,43''
Rozdzielczość:
466 x 466
Aparat fotograficzny:
Nie
- Οι μάρκες μας