-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
SRD 215 W Radio z USB,MP3,SD
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
SRD 215 W
93.46
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
3
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.28 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 8590669117826 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Kieszonkowy odbiornik radiowy
- Analogowy odbiornik FM pokazujący częstotliwość na wyświetlaczu LED
- Przyłącze USB
- Slot na kartę micro SD (max 8GB)
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
72 x 110 x 29 mm |
| Waga | 250 g |
| Pozostałe parametry |
- Analogowy odbiornik FM pokazujący częstotliwość na wyświetlaczu LED |
| Oznaczenia | |
| Unboxing | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
Mono
Pasma:
FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odczytywane formaty płyt CD:
Brak
Odczytywane formaty płyt DVD:
Brak
Odtwarzanie z USB:
Nie
Stacja dokująca:
Nie
- Οι μάρκες μας