-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Rysik z gumką do ekranów dotykowych, czarny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
AA0010
131.27
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
10
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.039 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4052792008166 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
LogiLink Rysik z gumką do ekranów dotykowych
Rysik LOGILINK Touch Pen - do urządzeń z wyświetlaczem dotykowym. Wykonany z aluminium o sześciokątnym przekroju. Posiada miękką gumową końcówkę, która nie rysuje powierzchni. Kompatybilny ze wszystkimi pojemnościowymi ekranami dotykowymi.
| Informacje o produkcie | |
| Do ekranów | Pojemnościowych |
| Średnica | 9 mm |
| Długość | 120 mm |
| Materiał | Aluminium Guma |
| Pasuje do |
- iPod Touch, iPhone, iPad |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Do ekranów:
Pojemnościowych
- Οι μάρκες μας