-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Rozdzielacz 2-portowy True 4K HDMI VS182B
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
4
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.32 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4719264645402 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Rozdzielacz 2-portowy ATEN True 4K HDMI VS182B
Rozgałęźnik HDMI VS182B True 4K to idealne rozwiązanie dla każdego, kto musi przesłać jedno źródło cyfrowego wideo w wysokiej rozdzielczości do dwóch wyświetlaczy jednocześnie. Obsługuje wszystkie urządzenia z obsługą HDMI, takie jak odtwarzacze DVD, dekodery satelitarne i wszystkie monitory, wyświetlacze, projektory lub telewizory HDMI.
VS182B True 4K HDMI Splitter jest zgodny ze standardem HDMI 2.0, 4K przy 60 Hz (4: 4: 4) i obsługuje wiele strumieniowego przesyłania dźwięku, dzięki czemu można go używać ze wszystkimi wyświetlaczami HDMI w zastosowaniach kina domowego, a także w firmach, edukacji i ustawienia komercyjne.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Zastosowanie | Audio Komputerowy Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska x2 |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Kolor | Aluminiowy Czarny |
| Wymiary |
12,50 x 8,00 x 2,50 cm |
| Waga | 0.32 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας