-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Regulowany uchwyt biurkowy/ścienny na komputer
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
EO0005
109.96
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
21
Τεμ.
|
| Βάρος: | 3.1 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4052792048100 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Regulowany uchwyt biurkowy/ścienny na komputer
Zaprojektowany do montażu komputera pod biurkiem, aby zaoszczędzić więcej miejsca w miejscu pracy i chronić urządzenie w największym możliwym stopniu przed kurzem.
- Solidny i prosty design
- Obrót o 360 °
- Łatwy montaż pod stołem i przy ścianie
| Informacje o produkcie | |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Wysokość (min.) | 300 mm |
| Wysokość (maks.) | 533 mm |
| Szerokość (min.) | 88 mm |
| Szerokość (maks.) | 203 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 2.59 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Obciążenie (maks.):
10 kg
- Οι μάρκες μας