-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Radioodtwarzacz Viola 2 IR
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
2
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.9 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4019588109339 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Radioodtwarzacz Viola 2 IR
Model VIOLA 2 C IR imponuje ogromną różnorodnością radia. Słuchaj nowego, cyfrowego radia DAB+, które jest już dostępne w Polsce. VIOLA 2 C IR pozwoli Ci również odbierać ulubione stacje tradycyjnego radia UKF.Dzięki VIOLA 2 C IR posłuchasz internetowych stacji radiowych z najdalszych zakątków Świata. Po podłączeniu WLAN do sieci domowej urządzenie umożliwia odbiór internetowych audycji typu Podcast oraz ich dokładne sortowanie według kraju nadawania lub gatunku.
- Wbudowany głośnik gwarantuje wysoką jakość odsłuchu.
- Możliwe jest także podłączenie słuchawek.
- Optycznym znakiem rozpoznawczym modelu VIOLA 2C IR jest duży, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala (6 cm).
- W trybie czuwania na podświetlanym ekranie wyświetla się godzina, a w trybie odtwarzania radio przekazuje najbardziej interesujące informacje dotyczące odtwarzanego programu.
- Należący do wyposażenia zasilacz umożliwia stacjonarną eksploatację np. podczas gotowania w kuchni.
- Model VIOLA 2 C IR jest więc także świetnym urządzeniem mobilnym. Zasilanie w trybie mobilnym realizowane jest za pomocą przystosowanego do ładowania akumulatora. Można go także bardzo szybko wymienić.
- Urządzenie i jego funkcje możesz obsługiwać za pomocą wygodnego pokrętła i przycisków oraz przez swój smartfon, korzystając z aplikacji TechniSat Connect App.
- Dwa programatory alarmowe umożliwiają ustawienie czasu budzenia ulubioną stacją radiową, czy klasycznym alarmem.
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) DAB+ RDS FM |
| Pamięć stacji | 90 |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Biały |
| Wymiary |
20,4 x 11,2 x 9 cm |
| Waga | 0.508 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας