-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Radioodtwarzacz CD SPT 2300 BK CD/MP3/USB/BT Radio FM
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
SPT 2300BK
272.32
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
3
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.356 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 8590669369522 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Radioodtwarzacz CD SPT 2300 BK CD/MP3/USB/BT Radio FM
Boombox z Bluetooth
- Bluetooth 5. 1 bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku.
- Maksymalna moc wyjściowa 4 W
| Informacje o produkcie | |
| System | Boombox |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | PLL FM |
| Pamięć stacji | 30 |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Funkcje specjalne |
Programowalna pamięć utworów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB AUX 3,5 mm minijack |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel zasilający |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
263 x 123 x 205 mm |
| Waga | 1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Boombox
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
2.0
Pasma:
PLL FM
Odtwarzacz CD:
Tak
Odczytywane formaty płyt CD:
CD-R, CD-RW
Odczytywane formaty płyt DVD:
Brak
Odtwarzanie z USB:
Tak
Stacja dokująca:
Nie
Pamięć stacji:
30
- Οι μάρκες μας