-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Radiomagnetofon z CD SPT 3907W MP3, USB, Bluetooth
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
SPT 3907W
305.45
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
10
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.988 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 8590669249275 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Radiomagnetofon z CD, BT, MP3, USB i AUX
| Informacje o produkcie | |
| System | Boombox |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pamięć stacji | 30 |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW CD-R |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX 2 x 3,5 mm minijack |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
280 x 140 x 210 mm |
| Waga | 1.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Boombox
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
2.0
Pasma:
FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Tak
Odczytywane formaty płyt CD:
CD-R, CD-RW
Odtwarzanie z USB:
Tak
Stacja dokująca:
Nie
Pamięć stacji:
30
- Οι μάρκες μας