-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Radio sieciowe internetowe RI2
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
77-591#
342.75
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
20
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.09 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5900804151135 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Radio sieciowe internetowe RI2
Odkryj nowy wymiar słuchania muzyki i audycji radiowych. Radio internetowe BLOW łączy w sobie nowoczesne technologie, klasyczne radio oraz wygodę obsługi. Jedno urządzenie nieograniczone możliwości dźwięku, informacji i relaksu.
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
28 x 11 x 10,5 cm |
| Waga | 0.78 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
Mono
Pasma:
FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odczytywane formaty płyt CD:
Brak
Odczytywane formaty płyt DVD:
Brak
Odtwarzanie z USB:
Tak
Stacja dokująca:
Nie
- Οι μάρκες μας