-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Radio cyfrowe PLL AD1907
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
7
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.305 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5905575905536 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Adler AD 1907 to kompaktowe i nowoczesne radio cyfrowe PLL AM/FM, które zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz wygodę użytkowania. Dzięki automatycznemu systemowi strojenia PLL pozwala na precyzyjne wyszukiwanie stacji radiowych, a szeroki zakres częstotliwości umożliwia odbiór ulubionych programów zarówno na falach FM, jak i AM.
Kluczowe cechy:
- Automatyczny system strojenia PLL - szybkie i precyzyjne wyszukiwanie stacji
- Szeroki zakres częstotliwości:
- FM: 87,5 - 108 MHz
- AM: 522 - 1620 kHz
- Możliwość zapisania 40 stacji - 20 dla FM i 20 dla AM
- Czytelny wyświetlacz LCD - wygodne sterowanie i łatwa obsługa
- Antena teleskopowa - poprawia odbiór sygnału i zwiększa jakość dźwięku
Wbudowane funkcje:
- Zegar
- Budzik
- Drzemka
- Uśpienie
Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm - możliwość słuchania w trybie prywatnym
Optymalna moc 0,6 W - czysty i wyraźny dźwięk
Wbudowany akumulator 600 mAh - dłuższy czas pracy bez konieczności ładowania
Nowoczesne zasilanie USB-C - szybkie i wygodne ładowanie
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) AM |
| Pamięć stacji | 40 |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | Brak |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.179 kg |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας