-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Radio Pliszka USB, FM czarne
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
5907727028131
91.33
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
20
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.245 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5907727028131 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Radio Pliszka USB, FM czarne
Przenośny odbiornik radiowy z zakresem fal UKF i odtwarzaczem MP3.
- Dzięki niewielkim rozmiarom i zasilaniu z akumulatora lub baterii możesz słuchać radia i muzyki mp3 wszędzie tam gdzie jesteś.
- Radio wyposażono w cyfrowe strojenie z wyświetlaczem częstotliwości, w wejście USB i slot kart microSD z odtwarzaniem plików MP3.
- Radio posiada gniazdo słuchawkowe, wygodny pasek do przenoszenia i antenę teleskopową.
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pamięć stacji | 40 |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Funkcje specjalne |
Odtwarzanie z kart microSD/SDHC do 32GB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | AUX 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
125 x 74 x 30 mm |
| Waga | 0.2 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
Mono
Pasma:
FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odczytywane formaty płyt CD:
Brak
Odczytywane formaty płyt DVD:
Brak
Odtwarzanie z USB:
Tak
Stacja dokująca:
Nie
Pamięć stacji:
40
- Οι μάρκες μας