-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Radio MEWA czarny
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
26
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.7 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5907727027851 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Funkcjonalny, prosty w obsłudze radioodbiornik stacjonarny w drewnianej obudowie.
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2.5 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | AM LW FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kolor | Drewno Czarny |
| Wymiary |
235 x 163 x 125 mm |
| Waga | 1.6 kg |
| Pozostałe parametry |
- Średnica głośnika: 3 cale |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας