-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Radio MAJA biały
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
8
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.04 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5907727027806 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Radio z nagrywaniem cyfrowym
- Tworzenie plików MP3 przy nagrywaniu z wbudowanego mikrofonu - funkcja dyktafonu cyfrowego
- Zakres fal FM stereo
- Gniado słuchawkowe
- Złącze USB i kart SD
- Zasilanie bateryjne lub sieciowe
| Informacje o produkcie | |
| System | Boombox |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pamięć stacji | 40 |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kolor | Biały Czarny |
| Wymiary |
272x126x107 mm |
| Waga | 1.2 kg |
| Pozostałe parametry |
- Antena: teleskopowa, obrotowa |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας