-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Radio LUIZA RETRO SP-11 MP3 USB SD Różowe
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
5907727028513
120.85
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
10
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.715 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5907727028513 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Odbiornik radiowy z odtwarzaniem MP3 USB SD
- Wejście USB i SD z odtwarzaniem plików MP3
- Radio z zakresem fal UKF (FM) i Średnich (MW)
- Wygodne pokrętła
- Precyzyjne strojenie
- Obrotowa antena teleskopowa
- Wejście AUX
- Gniazdo słuchawkowe
- Zasilanie sieciowe 230V ~50Hz 5V 1A USB-C
- Wbudowany akumulator 1200mAh
- Moc wyjściowa 2W
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) AM MW |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack AUX 1 x USB microSD |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary |
210 x 195 x 654 mm |
| Waga | 60 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
Mono
Pasma:
AM MW, FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odtwarzanie z USB:
Tak
- Οι μάρκες μας