-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Radio LENA 5 USB Srebrne
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
5907727028353
117.62
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
20
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.83 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5907727028353 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Lena 5 Odbiornik radiowy MP3 USB SD model 218U
- Przenośny odbiornik z zakresem fal UKF, DŁUGICH, KRÓTKICH i odtwarzaczem MP3
- Radioodbiornik może być zasilany z sieci 230V lub baterii.
- Radio posiada wejście USB i slot kart microSD z odtwarzaniem plików MP3.
- Dla wygody użytkowania radio wyposażono w wygodny pasek do przenoszenia, antenę teleskopową i gniazdo słuchawkowe.
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | AM SW AM LW FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 3,5 mm minijack microSD |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary |
200 x 116 x 50 mm |
| Waga | 0.6 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Pasma:
AM LW, AM SW, FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odtwarzanie z USB:
Tak
Stacja dokująca:
Nie
- Οι μάρκες μας