-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Radio KINGA 2 Czarny
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
24
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.736 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5907727027448 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Przenośny odbiornik radiowy z wyświetlaczem LCD.
- Zakres fal DŁUGICH i UKF
- Wyświetlacz częstotliwości
- Funkcja zegara z programowaniem włączenia odbiornika lub budzeniem sygnałem dźwiękowym
- Gniazdo słuchawkowe
- Obrotowa antena teleskopowa
- Wygodna rączka do przenoszenia
- Zasilanie sieciowe lub bateryjne
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | AM LW FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Funkcje specjalne |
- Zegar |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
215 x 126 x 56 mm |
| Waga | 0.6 kg |
| Pozostałe parametry |
- Moc wyjściowa: 500mW |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας