-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Radio Julia 3 srebrny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
5907727027912
117.62
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.16 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5907727027912 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Radio Julia 3 srebrny
- Duża, czytelna skala
- Wygodne strojenie
- Wygodna regulacja głośności
- Regulacja barwy dźwięku
- Gniazdo słuchawkowe
- Antena teleskopowa obrotowa
- Zasilanie sieciowe i bateryjne
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | AM LW FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary |
245x145x90 mm |
| Waga | 900 g |
| Pozostałe parametry |
- Typ baterii: R20 |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
Mono
Pasma:
AM LW, FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odczytywane formaty płyt CD:
Brak
Odczytywane formaty płyt DVD:
Brak
Odtwarzanie z USB:
Nie
Stacja dokująca:
Nie
- Οι μάρκες μας